Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? szybko proszę Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly 25.11.2019
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? a) jagody : 2 zł za 100g b)węgiel : 370 zł za 1t c)polędwica : 3,40 za 10 dag d)kawa : 0,55 zł za 10 g e)masło : 4,20 zł za 200g f)szynka : 7,50 zł za 25 dag g)cement : 400 zł za 1t h)cukier waniliowy : 0,85 zł za 10g
Ile kosztuje 1 litr oleju rzepakowego w Niemczech? 28 czerwca, 2023. Jest co najwyżej olej z oliwek. Ten jednak jest znacznie droższy. O ile olej rzepakowy można teoretycznie kupić za 1,49 euro (7 zł) za półlitrowe opakowanie, to ten z oliwek kosztuje dużo ponad 3 euro, a czasem ceny sięgają i 9 euro.
7/35 ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów matematyka daje naj ;) Zobacz odpowiedź Niestety, nie wiemy jaką masz książkę od matematyki: wyślij załącznik.
Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Matematyka klasa VI . wszystko jest w załączniku. Proszę o pomoc:)
Ile kosztuje 1 kg kasztanów? Takie są stawki w skupach. Rok temu stawki były dość rozbieżne. W Małopolsce oferowali średnio 50 gr/kg, na Opolszczyźnie już więcej, nawet 1,3 zł/kg
Odpowiedź: Węgiel 0,390zl za 1 kg. Jagody 4000zl za 1 kg. Szynka 75,0 zl za 1 kg. Cukier waniliowy 990zl za 1kg. Maslo 5300zl za 1kg. Poledwica 570zl za 1 kg
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych produktów? a)JAGODY: 2 zł za 100g b)WĘIEL: 370 zł za 1 t c)POLĘDWICA: 3,40 zł za 10 dag d)KAWA: 0,55 zł za 10 g e)MASŁO: 4,20 zł za 200 g f)SZYNKA: 7,50 zł za 25 g g)CEMENT: 400 zł za 1 t h)CUKIER WANILIOWY: 0,85 zł za 10 g Z OBLICZENIAMI !!!
Kto zrobi z działaniami dam ️. Question from @Martylux232 - Gimnazjum - Matematyka. Search. Articles Register ; Sign In . Martylux232 @Martylux232. April 2019 0 4
Do ceny każdego towaru kupionego w hurtowni właściciel sklepu spożywczego dolicza marżę (marża to część ceny detalicznej, która zawiera zysk przedsiębiorczy, właściciela) w wysokości15% ceny hurtownej.Oblicz: a) ile kosztuje 1 kg cukru w hurtowni, jeżeli w sklepie można go kupić w cenie 2,53zł
Wpisz "2" w polu "funt", pole "00" pozostaw puste, wpisz "12,19" w polu "zł" i "25" w polu "gr", Przelicz i pokaże Ci się cena za 100g . Wszystkie prawa zastrzeżone. Przelicza koszt na 100 gram jedzenia i ogólnych produktów. Darmowy kalkulator pomaga wybrać najtańsze produkty wagowo. Konwertuje cenę z x gramów na koszt za 100g.
Zad.2 Oblicz: a) ile kosztuje kilogram masła, masło 3,15 zł kostka 2,00 g b) ile sera kupimy za 6,60 zł, ser edamski 22 zł/kg c) ile kiełbasy kupimy za 10 zł kiełbasa poznańska 13,50 zł/kg zad.4 W ciągu miesiąca kot zużywa 10 litrów żwirku do kuwety.
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? 380zł za 1tone, 2zł za 100gram, 8,50zł za 25dag, 0,95zł za 10gram, 4,30zł za 200g, 4,40zł za 10dag, 400zł za 1tone, 0,52zł za 10g. Question from @Wiktorialulko - Szkoła podstawowa - Matematyka
Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów. Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów 20 zł za 1 kg.
Pasztet z indykiem lub śliwką kosztuje około 11,99 zł za 1 kg, a ta sama waga sałatki jarzynowej 15,99 zł. Najtańszą kajzerkę dostaniemy od 0,50 zł, a schab świąteczny typu szynka od
. dwau25w96k.pages.dev/260dwau25w96k.pages.dev/298dwau25w96k.pages.dev/758